کادر مدیریتی و اجرایی جزیره سفید آرامش

کادر مدیریتی و اجرایی جزیره سفید آرامش

1398/10/11   غنچه گل‌بافیان

آشنایی با کادر مدیریتی و اجرایی جزیره سفید آرامش و سابقه فعالیت آنها می‌تواند باعث شناخت نسبی و اعتماد بیشتری در ارتباط با جزیره سفید آرامش باشد. در این خصوص همکاران خود را با سابقه کاری و علایقشان به شما معرفی می‌کنیم.


مدیر عامل و موسس جزیره سفید آرامش:

غنچه گل‌بافیان در سال ۱۳۶۳ در تهران به دنیا آمد. او از کودکی به آب علاقه زیادی نشان می‌داد به طوری که در خردسالی با فن شنا آشنا شد و در دوران ابتدایی تحصیلش عضو تیم و مدال آور این رشته شد. او در سن ۱۸ سالگی پس از اخذ مدرک نجات‌غریق و مربیگری شنا در استخرهای بزرگ تهران و البرز (میلاد البرز، آرارات تهران، استخر استادیوم آزادی و...) به عنوان منجی غریق و مربی شنا فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه ورزش‌های آبی آغاز کرد. وی در سال ۱۳۷۹ با دنیای غواصی آشنا شد و دوره‌های غواصی را به سرعت پشت سر گذاشت.
او در سال ۲۰۰۵ میلادی مدرک مدرسی غواصی را از مجربترین مدرس بین‌الملی و رئیس وقت کمیته فنی سیستم CMAS ایتالیا اخذ کرد و به عنوان اولین بانوی مدرس غواص بین‌المللی CMAS در ایران وارد مرحله جدیدی از زندگی حرفه‌ای خود شد.
از آن سال به بعد ایشان موفق به اخذ مدارک مدرسی بین‌المللی بسیاری در رشته‌های مرتبط و غیر مرتبط با غواصی شده‌اند.
ایشان تنها بانوی مدرس در ایران هستند که کلیه مدارک خود را از مدرسین خارجی و اعضاء کنفدراسیون ورزش‌های زیر آب CMAS و رئیس کمیته فنی CMAS و همچنین FIPSAS ایتالیا دریافت نموده‌است. وی در سال ۱۳۸۵ با تاسیس مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش، غواصی بانوان را در ایران بنیان نهاد و در حال حاضر نیز با بیش از ۱۴ سال سابقه تدریس و مدیریت در این عرصه فعالیت می‌کنند. ایشان از همان ابتدا تکنیک‌های نوین و استانداردهای جدید غواصی را در کلاس‌های خود آموزش و ترویج دادند.
لازم به ذکر است که ایشان با داشتن مدرک مدرسی سه ستاره و بالاترین مدرک جهانی غواصی در حال حاضر به عنوان مدرس ارشد فدراسیون و عضو کمیته فنی غواصی فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور فعالیت می‌کنند.


برای دیدن سوابق کاری و مدارک ایشان ایجا کلیک کنید.

 

 

مدیر فروش و مجری تورهای جزیره سفید آرامش:

بابک خورسند در سال ۱۳۶۷ در کرمانشاه به دنیا آمد او از کودکی به ورزش علاقه زیادی نشان می‌داد به طوری که در کودکی بصورت حرفه‌ای وارد عرصه ورزش (بسکتبال و کاراته) شد و در دوران ابتدایی تحصیلش عضو تیم و مدال آور رشته بسکتبال بود. درسال ۱۳۸۷ با غواصی آشنا شد و به دنیای زیر آب قدم گذاشت و در سال ۱۳۸۸ به عنوان مدیر کلوپ غواصی سی‌‌مستر در کیش شروع به کار کرد و دو سال بعد از آن به عنوان مدرس بین‌المللی غواصی، مدیریت فروش و مجری تورهای مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش به فعالیت پرداخت. به دلیل شایستگی بسیار، ایشان از سال ۱۳۹۵ تا کنون به عنوان ریاست کمیته غواصی استان البرز منصوب شدند و در این عرصه خدمات زیادی به جامعه و صنعت غواصی کردند.

نظر وی بر این است که همه انسان‌ها باید دست کم یک بار دنیای زیر آب را تجربه کنند تا بیشتر از پیش قدر نفس‌هایشان را بدانند و از زندگی بیشتر لذت ببرند.

 

برای دیدن سوابق کاری و مدارک ایشان ایجا کلیک کنید.

 

 

کارشناس واحد ثبت نام:

غزال لجه متولد فروردین سال ۱۳۸۲ در کرج می‌باشد.

او از کودکی به ورزش علاقه داشت و زمینه‌های مختلف ورزشی را امتحان کرده است. رشته ورزشی تخصصی او تکواندو است و در حال حاضر دان دو دارد. پس از آن در کنار تکواندو، در سال ۹۹ با دنیای زیرآب آشنا شد و علاقه او‌‌ به عکاسی (عکاسی زیر آب) و ورزش، مسیر جدیدی را در زندگی‌اش آغاز کرد. ایده پردازی در هر زمینه‌ای او را به وجد می‌آورد و زمینه تبلیغات و بازاریابی را دنبال می‌کند. کارهای تکراری برایش خسته کننده است و همیشه دنبال ایجاد تنوع است.

علاقه‌های دیگر او که می‌توانیم بهش اشاره کنیم، عکاسی، تنیس و مترجمی است.

از علاقه‌مندی‌های او می‌توان سفر به اماکن بکر، طبیعت‌گردی، عکاسی، دیجیتال مارکتینگ و موسیقی را نام برد. غزال از تابستان 1399 با عنوان کارشناس واحد ثبت‌نام با جزیره سفید آرامش همکاری دارد.

 

 

کارشناس تولید محتوا:

وحید موقوفه‌ای متولد سال ۱۳۶۸ در کرمانشاه، دوره‌ی کارشناسی نرم‌افزار را در مرکز آموزشی زاگرس خوانده و به دلیل علاقه‌ی زیادش به رشته نرم افزار توانست به عنوان مهندس IT وارد شرکت ایرانسل شود. وحید از پاییز ۹۸ در مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش مشغول به‌کار شده است.
وحید را تقریبا از سال ۸۰ می‌شناسیم و از علاقه و عشق وصف نشدنی او به ورزش‌های آبی خبر داریم. خودش می‌گوید اگر با من کار داشتی، می‌توانید من را در سراب نیلوفر (کرمانشاه) پیدا کنید. سفرهای یک، دو یا چند روزه وحید عموما بخش‌هایی از طبیعت است که تا حد امکان گذر انسان به آنجا نیافتد زیرا بکر بودن طبیعت انگار جان دوباره به وحید می‌دهد.

 

 

محقق و پژوهشگر:

مریم اقبال والا متولد سال 1370 در کرمانشاه، دوره‌ی کارشناسی خود را در رشته نفت از دانشگاه شریف سال 95 به پایان رساند و مدک کارشناسی ارشدش را از دانشگاه آلبرتا کانادا در سال 2020 دریافت کرد. اوقات فراقت مریم با کتاب‌خوانی سپری می‌شود. مریم در خانواده‌ای تحصیل کرده به دنیا آمده و پدر وی پزشک است. او پس از بازگشت به ایران با در مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش همکاری می‌کند.
مریم را تقریبا از سال 89 می‌شناسیم و از علاقه و عشق وصف نشدنی او به غواصی خبر داریم. مریم به دلیل علاقه‌ی زیاد به مطالعه و غواصی چندین سال است که کارهای تحقیق و پژوهش‌های غواصی مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش را انجام می‌دهد.

و همه چیز در مورد مدرسین ما

پایان پیام

غنچه گل‌بافیان

مدیر عامل و موسس مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت جزیره سفید آرامش مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

1398/10/11   غنچه گل‌بافیان

از اینستاگرام ما