آموزش غواصی+VIP


محدود / قیمت: 180,000,000 ریال

جاذبه‌ها

اعتماد شما به ما و علاقه‌ی ما به توسعه غواصی پایدار و از همه مهم‌تر تلاش تیم آموزش برای بالا بردن کیفیت آموزش، خدمات بهتر و رضایت بیشتر مشتری، این فرصت را فراهم کرد تا جزیره سفید آرامش وارد مرحله‌ای جدیدی برای آموزش شود. با انرژی‌ زیادی که از شما دریافت کردیم، تصمیم به شروع دوره‌های جدید و رفع نگرانی‌های شما برای حضور در تیم‌های آموزشی با دایوهای بیشتر و زمانی دوره به صورت سفارشی گرفتیم. جلسات متعددی توسط مدیریت جزیره سفید آرامش برگزار شد و در نهایت با همفکری اعضا و پیشنهادات شما دوره‌های آموزشی جدید طراحی و برنامه ریزی شد.

 

از این پس برای تجربه‌ای هیجان انگیز، ایمن و حرفه‌ای‌تر، به دوره‌های غواصی +VIP دعوت هستید.

 

اگر غواصی را به چشم شغل آینده و یا شروع کسب و کار جدید می‌بینید، دوره‌های +VIP سکوی پرتاب شما خواهد بود. حتی آموزش غواصی می‌تواند سکوی پرتاب به کشور دلخواه شما برای مهاجرت باشد. به‌خصوص برای شمایی که هدفمند و با علاقه می‌خواهید وارد رشته غواصی شوید.
شما لایق تجربه‌ی غواصی در ایمن‌ترین و حرفه‌ای ترین شرایط هستید که ما برای شما آن را در دوره‌ی آموزش غواصی +VIP فراهم کردیم تا بتوانید با خیال آسوده آموزش ببینید.
از اردیبهشت ١٤٠٠ به‌صورت ماهانه دوره‌های +VIP را با شرایطی خاص‌تر از دوره‌های استاندارد عادی و با تعداد کمتر هنرجو و همچنین تعداد بیشتر دایوهای آموزشی و مهم‌ترین موضوع انتخاب زمان شروع کلاس توسط شرکت کنندگان را برگزار کردیم.

دوره‌های +VIP این امکان را به شما می‌دهد تا بهتر یاد بگیرید و مطالب تئوری را آزمایش کنید. از همه مهمتر اینکه استعداد خودتان را کشف کنید. شما یک استعداد هستید.

 

تفاوت دوره‌های آموزش +VIP با دوره‌های آموزش غواصی عادی در چیست؟

 

 1. مدرس غنچه گل‌بافیان و بابک خورسند
 2. تعداد نفرات حداکثر 4
 3. تعداد ساعت‌های بیشتر آموزش تئوری و عملی
 4. تعداد دایو بیشتر از استاندارد (8 غوص)
 5. حتما در تنها کلوپ 5 ستاره کیش
 6. با پذیرایی روی قایق
 7. با اعطای هدایای
 8. با عکس و فیلم زیر آب
 9. اعطای فیلم و جزوات آموزشی
 10. پک آموزشی
 11. کارت طلایی جهت تخفیف خرید تجهیزات غواصی
 12. زمان دلخواه

 

برای مشاهده دوره‌های عادی بزرگسالان اینجا کلیک کنید.

 

 

در یک نگاه

 • مدت زمان: 7 (طول دوره 7 روز می‌باشد. در این پکیج تاریخ دوره را خود شما انتخاب می‌کنید.)
 • دوره‌های پیش نیاز: آشنایی با شنا
 • مدرک: بین‌المللی CMAS یا IANTD
 • احتمال اجرا: قطعی
 • تعداد وعده‌های غذایی: تمام وعده‌ها بر عهده فراگیر
 • محل برگزاری: جزیره کیش
 • قیمت: 180,000,000 ریال (هزینه دوره شامل اجاره تجهیزات غواصی، 6 دایو دریایی و 2 دایو استخری، بیمه مسئولیت، پذیرایی و هزینه کلاس تئوری می‌باشد.) خرید آنلاین

سرفصل دوره

1ساعت 16 ورود به جزیره کیش، تحویل هتل و جابجایی همه اعضای گروه می‌باشد. راس ساعت 18 جلسه معارفه، تکمیل مدارک و کلاس تئوری آغاز می‌شود.
2ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و تجربه‌ای متفاوت به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم. در ساعت 16 کلاس تئوری برگزار خواهد‌ شد و پایان کلاس تئوری ساعت 19 می‌باشد.
3ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و تجربه‌ای متفاوت و نگاه جدیدی به دنیای زیر آب به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم. در ساعت 16 کلاس تئوری برگزار خواهد‌ شد و پایان کلاس تئوری ساعت 19 می‌باشد.
4ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و دیدن اعماق خلیج‌فارس و جانوران جذاب و جدید به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم.
5ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و دیدن اعماق خلیج‌فارس و جانوران جذاب و جدید به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم.
6ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و دیدن اعماق خلیج‌فارس و جانوران جذاب و جدید به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم. در ساعت 16 کلاس تئوری برگزار خواهد شد و پایان کلاس ساعت تئوری 19 می‌باشد.
7ساعت 11 صبح روز پنجم امتحان تئوری و پایان دوره‌ی آموزش یک‌ستاره غواصی.
ورود شما را به د نیای زیر آب تبریک می‌گوییم.

درباره دوره

اطلاعات تکمیلی

شرایط و مقررات

خرید آنلاین یا رزرو دوره آموزش غواصی+VIP به زودی...
نوع ثبت‌نام
تعداد
نفر
قیمت هر نفر
1,000 تومان
مبلغ قابل پرداخت
-- تومان
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل

سایر خدمات

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف


از اینستاگرام ما