مبتدی تا مدرسی

1,160,000,000 ریال موجود

آموزش غواصی+VIP

180,000,000 ریال محدود

آموزش غواصی سفارشی

140,000,000 ریال موجود

آموزش غواصی در سطوح مختلف وجود دارد، برای رسیدن به مرحله مدرسی غواصی یا مهاجرت به کشورهای دیگر و یا آغاز کسب و کار جدید نیازمنداین هستید که تمام دوره‌های آموزش غواصی را از مبتدی تا مدرسی یاد بیاموزید و مدرک‌های این مراحل را اخذ کنید.

حالا جزیره سفید آرامش برای رفاه حال شما عزیزان امکانات ویژه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید با زمان و هزینه کمتر در تمام دوره‌های آموزش غواصی شرکت کنید.

پکیج اول: اگر شما زمان کافی برای شرکت در دوره‌های آموزش غواصی را ندارید، یا در شرایط و زمان خاص می‌توانید برای سفر به جزیره کیش مرخصی بگیرید، پیشنهاد ما به شما خرید پکیج سفارشی است. چون در این پکیج زمان کلاس آموزش غواصی را خود هنرجو مشخص می‌کند.

پکیج دوم:اگر شما نیاز به تمرین بیشتری و تعداد دایوهای بیشتری نسبت به بقیه دوستانتان دارید می‌توانید دوره‌های غواصی VIP  را انتخاب کنید. که این فقط دوره‌ها از طریق سایت تخفیفان و نت برگ ارئه می‌شود.

پکیج سوم: اگر شما زمان کافی برای شرکت در دوره‌های آموزش غواصی را ندارید، یا در شرایط و زمان خاص می‌توانید برای سفر به جزیره کیش مرخصی بگیرید و همچنین اگر شما نیاز به تمرین بیشتری و تعداد دایوهای بیشتری نسبت به بقیه غواصان دارید، پیشنهاد ما به شما خرید پکیج +VIP است. زیرا در این پکیج هم تاریخ کلاس آموزش را خود شرکت کننده تعیین می‌کند و هم تعداد بیشتری غواصی نسبت به استاندارد جهانی انجام می‌دهد.

پکیج چهارم: پیشنهاد ما برای شرکت کنندگانی که قصد مهاجرت یا شروع کسب و کار جدید دارند، پکیج مبتدی تا مدرسی هست. زیرا در این پکیج از صفر تا صد غواصی آموزش داده می‌شود و همچنین از کل مبلغ 10 درصد کسر می‌شود و شما با تخفیف و همچنین خدمات ویژه غواصی را می‌آموزید.

 

از اینستاگرام ما