این دوره‌ها فقط برای رده سنی 8 تا 14 سال می‌باشد که مطابق با استاندارد‌های جهانی CMAS به ترتیب با دلفین (برنز، نقره‌ و طلا) درجه‌بندی می‌شود. شرکت‎ کنندگان در پایان هر دوره، گواهینامه بین‌المللی CMAS را دریافت می‌نمایند.

کودکانی که مدرک دلفین برنز خود را دریافت کردند مجوز شرکت در دوره‌های تخصصی غواصی (مدرک جلیقه، مدرک باستان‌شناسی، مدرک عکاسی، مدرک زیست دریا، مدرک کمک‌های اولیه، مدرک قایق 1، مدرک قایق 2، مدرک گروه) و کارگاه‌های تخصصی کودکان را دارا می‌باشند

 

نکته: جزیره سفید آرامش برای کودکانی که موفق به دریافت گواهینامه دلفین برنز تا دلفین طلا شوند، (در صورتی که تمام گواهینامه‌های خود را از مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش دریافت کرده باشند) برای دوره یک‌ستاره هزینه‌ای دریافت نخواهد کرد.

آموزش غواصی کودکان برای سنین زیر 14 سال است و غواصی کودکان یکی از لذت‌بخش‌ترین و جذاب‌ترین دوره‌های آموزش غواصی کودکان محسوب می‌شود. دوره‌های آموزش غواصی کودکان فقط در جزیره کیش و استان‌های البرز، تهران، کرمانشاه و مازندران برگزار می‌شود.

تیم جزیره سفید آرامش با ترجمه مقالات درباره‌ی آموزش غواصی کودکان و استانداردهای آموزشی غواصی کودکان پاسخ تمام سوالات والدین عزیز را در خصوص غواصی و کودکان در قسمت وبلاگ جزیره سفید آرامش داده است. شما عزیزان با مراجعه به وبلاگ ما می‌توانید تمام مقالات غواصی کودکان را مطالعه نمایید.

 

از اینستاگرام ما