آموزش غواصی دلفین برنز کودکان (8 تا 14 سال)


موجود / قیمت: 95,000,000 ریال

جاذبه‌ها

دوره‌های غواصی برای کودکان بسیار جذاب و در عین حال به شدت تاثیرگذار هستند. کودکی که می‌تواند غواصی کند از اعتماد به نفس بالایی نسبت به بقیه دوستان خود برخوردار است. این کودکان به‌دلیل بالا بودن هوش هیجانی در زندگی اجتماعی موفق‌تر هستند و می‌توانند در آینده رشته تحصیلی خود را در بخش‌های پزشکی، مهندسی و... را در راستای تخصص خود (غواصی) انتخاب نمایند. کودکانی که غواصی می‌کنند بسیار مسئولیت‌پذیر می‌شوند و کار گروهی، مراقبت از خود و دیگران را به خوبی یاد می‌گیرند. کودکان غواص مهارت‌هایی را که مدرسه به آن‌ها یاد نمی‌دهد را در غواصی یاد می‌گیرند و به رقابت سالم تشویق می‌شوند. کودکان غواص آرامش بیشتری دارند و در سن بلوغ کمتر پرخاشگری می‌کنند.

تفاوت و امتیاز تحصیل در جزیره سفید آرامش

در یک نگاه

 • مدت زمان: 5 (20 ساعت استخری و یا 5 روز دریایی مدت زمان هر غواصی حداکثر ۲۰ دقیقه)
 • بیشترین فعالیت: آسان  این دوره برای تمام کودکان برگزار می‌شود.
 • دوره‌های پیش نیاز: ندارد (شرکت برای عموم آزاد است)
 • مدرک: بین‌المللی CMAS
 • اقامت: 5 شب هتل
 • احتمال اجرا: قطعی
 • تعداد وعده‌های غذایی: تمام وعده‌ها بر عهده فراگیر
 • محل برگزاری: دوره‌های دریایی: کیش و دوره‌های استخری: استان‌های البرز، تهران و در صورت تقاضا در استان‌های دیگر هم برگزار می‌شود.
 • قیمت: 95,000,000 ریال (این دوره هم در استخر و هم در دریا قابل اجرا می‌باشد که قیمت استخری: 90،000،000 ریال و قیمت دریایی: 95،000،000 ریال است.)

سوالات متداول

جهت مشاهده سوالات متداول و پاسخ‌های مربوط به آموزش غواصی دلفین برنز اینجا را کلیک نمایید.

برنامه آموزشی

1

اگر کلاس در جزیره کیش و دریا برگزار شود برنامه آموزش به این شکل است: ساعت 16 ورود به جزیره کیش، تحویل هتل و جابجایی همه اعضای گروه می‌باشد. راس ساعت 18 جلسه معارفه، تکمیل مدارک و کلاس تئوری آغاز می‌شود. هنرجویان باید با مدارک کامل سر کلاس حضور پیدا کنند. بعد از آشنایی اولیه پک‌های آموزشی که شامل: لاگ بوک، وسایل کمک‌آموزشی و هدیه‌های جزیره سفید آرامش است، به تمام هنرجویان تحویل داده می‌شود.


برنامه آموزش در استخر کاملا متفاوت است.

2

هنرجویان باید تا ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل بروند و راس ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر شوند تا تجهیزات غواصی خود را تحویل بگیرند، چون حرکت قایق از اسکله راس ساعت 9:30 می‌باشد. لازم است بدانید قایق منتظر کسی نمی‌ماند. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و تجربه‌ای متفاوت به کلوپ غواصی بر‌می‌گردند. همراهان عزیز می‌توانند در فضای زیبای کلوپ منتظر غواصان خود باشند.


برنامه آموزش در استخر کاملا متفاوت است.

3

در روز سوم، هنرجویان برای صرف صبحانه ساعت 7:30  به رستوران هتل می‌روند و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شوند تا برای غواصی در عمق بیشتر آماده شوند. بعد از گرفتن تجهیزات غواصی مربیان تیم‌های خود را آماده می‌‌کنند. در ساعت 9:30 حرکت قایق از اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و تجربه‌ای متفاوت و نگاه جدیدی به دنیای زیر آب در سایت‌های غواصی جدید به کلوپ غواصی بر‌می‌گردند. حالا نوبت شستن و ضدعفونی کردن تجهیزات غواصی است. بچه‌ها کم‌کم کار گروهی را یاد می‌گیرند. از دیدن دنیای جدید ذوق‌زده هستند و کلی حرف برای تعریف دارند. پدر مادر عزیز لطفا شنونده‌ خوبی باشید.


برنامه آموزش در استخر کاملا متفاوت است.

4

همانند دو روز گذشته، ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌روند و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شوند تا درباره سایت جدید غواصی و نقاط قوت و ضعف خود در غواصی‌های گذشته صحبت کنند. آ‌ماده برای یک تجربه‌ متفاوت و غیر قابل وصف آماده می‌شوند. ساعت 9:30 قایق از اسکله حرکت می‌کند و به دل دریا می‌زند. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و دیدن اعماق خلیج‌فارس و جانوران جذاب و جدید به کلوپ غواصی بر‌می‌گردند. این پایان کار عملی دلفین برنز است.


برنامه آموزش در استخر کاملا متفاوت است.

5

ساعت 11 صبح روز پنجم، امتحان تئوری و این پایان دوره‌ آموزش دلفین برنز خواهد بود. ورود کودک شما را به دنیای زیر آب تبریک می‌گوییم. شما در این مرحله عضو خانواده بزرگ جزیره سفید آرامش شدید.


برنامه آموزش در استخر کاملا متفاوت است.

استانداردها

درباره دوره

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 طی مسیر به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو هتل به عهده هنرجو می‌باشد.
2 هتل به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو هتل به عهده هنرجو می‌باشد.
3 هتل به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو هتل به عهده هنرجو می‌باشد.
4 هتل به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو هتل به عهده هنرجو می‌باشد.
5 هتل به عهده هنرجو رستوران به عهده هنرجو طی مسیر برگشت به عهده هنرجو هتل به عهده هنرجو می‌باشد.
اقامت‌ها: 5 شب هتل
سهم فراگیر کلا 15 وعده غذا شامل: 5 وعده صبحانه 5 وعده ناهار 5 وعده شام

لوازم

 • لوازم ضروری:
 • مایو
 • بادگیر
 • قمقمه
 • لوازم پیشنهادی:
 • مواد غذایی(مقوی)
 • دستمال سر

شرایط ثبت‌نام

شرایط و مقررات

سایر خدمات


ادامه مطلب
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
زهرا مطهر
1399/02/15 11:16
من دوره برنز نقرمو ٩ سال پيش گذروندم يكم ميترسيدم ولى با اين تيم فوق العاده و حضور غنچه جون واقعا عاشق غواصى شدم و ادامه دادم غنچه جون شما بى شك بهترينيد و بهترين مربى كه توى ايران هستش و از هر لحاظ مراقب شاگرداتون هستيد
پاسخ دهید...
ارزو قربانی خلوصی
1399/02/06 02:02
از زحمات گروه سپاسگزارم و واقعا عالی بود
پاسخ دهید...
غزال
1402/05/14 16:54
امیدوارم در مراحل بالاتر ببینیمت