برگزاری دوره‌ی آموزش

قایقران موتوری

قایقران موتوری

1399/05/20   وحید موقوفه‌ای

اولین دوره‌ی قایقران موتوری در سال 99 توسط مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش در انزلی برگزار شد. شما اخبار این دوره‌ی آموزشی را می‌توانید در ادامه این مطلب مطالعه کنید.


برگزاری اولین دوره‌ی قایقران موتوری در سال 99

اولین دوره‌ی قایقران موتوری توسط جزیره سفید آرامش و شرکت موج آبی براساس استانداردهای سازمان بنادر و دریانوردی کشور، از 6 مرداد ماه، در تهران و انزلی در دو قسمت تئوری و عملی برگزار شد. دوره قایقران موتوری یکی از کاربردی‌ترین دوره‌های تخصصی برای غواصان است.

این دوره در راستای نیل به اهداف تیم جزیره سفید آرامش از جمله ارتقاء سطح کیفی، تدوین قوانین و تربیت نیروی متخصص در این زمینه، با حضور 11 شرکت کننده (3 خانم و 8 آقا) و به مدت دو هفته در مرکز آموزش‌های انزلی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش، مدرسی این دوره را آقای ادرسیان و کاپیتان سعیدی بر عهده داشتند. این دوره به دلیل رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری در 2 گروه 5 و 6 نفره در انزلی برگزار شد. کلیه مطالب تئوری بصورت آنلاین از تاریخ 6 مرداد لغایت 11 مرداد روزی 6 ساعت برگزار شد. دروس عملی هم از تاریخ 13 مرداد لغایت 17 مرداد و 18 مرداد لغایت 22 مردا ماه در منطقه آزاد انزلی برگزار گردید. در این دوره کلیه شرکت کنندگان موفق به کسب مدرک بین‌المللی قایقران موتوری شدند.

وحید موقوفه‌ای

کارشناس تولید محتوای مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت جزیره سفید آرامش مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

1399/05/20   وحید موقوفه‌ای

از اینستاگرام ما