دوره تخصصی زیست دریا بزرگسالان (14 سال به بالا)


/ 5 روزه از 23 شهریور 1402

جاذبه‌ها

به جرات می‌توان گفت یکی از جذابترین دوره تخصصی غواصی، دوره زیست‌شناسی است. تمام شرکت کنندگان در این دوره به تنهایی با رعایت موارد ایمنی و استاندارد جهانی در دل دریا رها می‌شوند و با نگاهی تازه گونه‌های جدید ابزیان را شناسایی می‌کنند. دنیای زیر آب، دنیایی بی انتها و پر از رمز و راز است که هرچه بیشتر درباره آن بدانید، باز هم از تشنگی شما درباره کسب اطلاعات در مورد آن کم نخواهد شد. دنیایی که با هر بار تجربه غواصی در آن مات و مبهوت خواهید ماند و حس کنجکاوی در شما بسیار تشدید می‌شود و با خود می‌گویید که ای کاش درباره این ماهی‌های زیبا و موجودات دریا بیشتر می‌دانستم. دوره زیست شناسی همان دریچه جدید و متفاوتی است که لذت غواصی کردن را برای شما چندین برابر می‌کند تا با دید متفاوتی دنیای پیرامون خود را در حین غواصی تجربه کنید از آن لذت ببرید. دوره‌ای که در آن، درباره جانوران و موجودات زیر آب با شما بسیار حرف خواهیم زد.

 

 

دوره‌های آموزشی VIP مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش چه فرقی با دوره‌های آموزشی عادی دارد؟

 

تفاوت و امتیاز تحصیل در جزیره سفید آرامش

در یک نگاه

  • زمان برگزاری: 1402/06/23
  • مدت زمان: 5 (روز)
  • دوره‌های پیش نیاز: مدرک یک‌ستاره غواصی یا معادل آن در سیستم‌های دیگر
  • مدرک: بین‌المللی CMAS
  • اقامت: 5 شب هتل
  • تعداد وعده‌های غذایی: 4 وعده با جزیره سفید آرامش
  • محل برگزاری: جزیره کیش

سرفصل دوره

1ساعت 16 ورود به جزیره کیش، تحویل هتل و جابجایی همه اعضای گروه می‌باشد. راس ساعت 18 جلسه معارفه، تکمیل مدارک و کلاس تئوری آغاز می‌شود.
2ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌هایی با نگاه جدید و متفاوت و دیدن گونه‌های جدید آبزیان به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم. در ساعت 16 کلاس تئوری برگزار خواهد شد و پایان کلاس ساعت 19 می‌باشد.
3ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و دیدن گونه‌های جدید آبزیان به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم. در ساعت 16 کلاس تئوری برگزار خواهد شد و پایان کلاس ساعت 19 می‌باشد.
4ساعت 7:30 صبح برای صرف صبحانه به رستوران هتل می‌رویم و در ساعت 8:30 صبح در کلوپ غواصی حاضر می‌شویم و در ساعت 9:30 حرکت قایق از روی اسکله می‌باشد. ساعت 13 بعد از انجام غواصی‌های لذت‌بخش و ثبت لحظه‌های جذاب دنیای زیر آب به کلوپ غواصی بر‌می‌گردیم. در ساعت 16 کلاس تئوری برگزار خواهد شد.
5ساعت 11 صبح روز پنجم امتحان تئوری و پایان دوره‌ی آموزش زیست‌شناسی دریا

اقامت و پذیرایی

روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 طی مسیر رفت - رستوران به عهده فراگیر رستوران به عهده فراگیر هتل هزینه اقامت بر عهده فراگیر است.پیشنهاد جزیره سفید آرامش هتل سیمرغ است.
2 هتل جزیره سفید آرامش رستوران به عهده فراگیر رستوران به عهده فراگیر هتل هزینه اقامت بر عهده فراگیر است.پیشنهاد جزیره سفید آرامش هتل سیمرغ است.
3 هتل جزیره سفید آرامش رستوران به عهده فراگیر رستوران به عهده فراگیر هتل هزینه اقامت بر عهده فراگیر است.پیشنهاد جزیره سفید آرامش هتل سیمرغ است.
4 هتل جزیره سفید آرامش رستوران به عهده فراگیر رستوران به عهده فراگیر هتل هزینه اقامت بر عهده فراگیر است.پیشنهاد جزیره سفید آرامش هتل سیمرغ است.
5 هتل جزیره سفید آرامش رستوران به عهده فراگیر رستوران به عهده فراگیر هتل پایان دوره آموزشی
اقامت‌ها: 5 شب هتل
سهم جزیره سفید آرامش کلا 4 وعده غذا شامل: 4 وعده صبحانه
سهم فراگیر کلا 10 وعده غذا شامل: 5 وعده ناهار 5 وعده شام

درباره دوره

اطلاعات تکمیلی

خرید آنلاین یا رزرو دوره دوره تخصصی زیست دریا به زودی...
نوع ثبت‌نام
تعداد
نفر
قیمت هر نفر
1,000 تومان
مبلغ قابل پرداخت
-- تومان
نام
نام خانوادگی
تلفن همراه
ایمیل

Error Occurred While Processing Request The web site you are accessing has experienced an unexpected error.
Please contact the website administrator.


The following information is meant for the website developer for debugging purposes.
Error Occurred While Processing Request

Element AGID is undefined in SAFAR.

 
Resources:
  • Enable Robust Exception Information to provide greater detail about the source of errors. In the Administrator, click Debugging & Logging > Debug Output Settings, and select the Robust Exception Information option.
  • Check the ColdFusion documentation to verify that you are using the correct syntax.
  • Search the Knowledge Base to find a solution to your problem.

Browser   CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Remote Address   44.201.72.250
Referrer  
Date/Time   25-Sep-23 07:43 PM