ششمین دوره

BLS,O2

BLS,O2

1399/10/10

خیلی لذت بخش که شاگردهای ما مثل مربی‌هاشون دنبال یادگیری مطالب جدید هستند، فارق از هر چیزی همیشه دوست دارند یاد بگیرند تا بتوانند یاد بدهند و این شیرین‌ترین قسمت ماجرای ماست.


وقتی مدرک کمک‌های اولیه و کاربری اکسیژن در سیستم DAN از طرف فدراسیون جهانی CMAS پیش‌نیاز شرکت در دوره‌های غواصی سه ستاره شد، جزیره سفید آرامش با همکاری شرکت دریاکاو تنها نماینده رسمی DAN اروپا در ایران به‌صورت دوره‌ای هر سه ماه یک بار این کلاس‌ها را در تهران برگزار می‌کردند. اما الان با استقبال زیاد غواصان کلیه دوره‌های ‌DAN هر ماه در تهران و کرج برگزار می‌شود. نکته قابل توجه اینجاست که به دلیل بالا بودن سطح کیفیت و وجود وسایل کمک آموزشی استاندارد غواصان و مردم عادی و علاقه‌مند به دورهای امدادی در سراسر ایران متقاضی شرکت در این دوره‌ها هستند که جزیره سفید آرامش اولین دوره‌ی آموزش کمک‌های اولیه مقدماتی و همچنین کاربری اکسیژن استاندارد غواصی را در تاریخ 8 و 9 دی ماه در جزیره کیش برگزار کرد.

در این دوره 5 نفر فراگیر حضور داشتند و در روز اول مطالب BLS (Basic Life Support) و در روز دوم oxygen provider توسط سه مدرس DAN تدریس شد. در بخش اول کلاس تئوری‌های مربوطه به حیات بخشی، خفگی، انسداد راه هوایی شوک، خونریزی،... و در بخش دوم کلاس فراگیران به تمرینات عملی روی مانکن‌ها و کیت‌های استاندارد بود و در پایان نیز از تمام شرکت کنندگان آموزن تئوری و عملی گرفته شد.

 

 

بابک خورسند

مدیر داخلی مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

 

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت جزیره سفید آرامش مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

1399/10/10

از اینستاگرام ما