ششمین دوره

دوره آموزش غواصی دی ماه 99

دوره آموزش غواصی دی ماه 99

2 رای شما هم امتیاز بدهید!
1399/11/16   وحید موقوفه‌ای

هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد که برای شروع مجدد دوره‌های آموزش غواصی در زمان کرونا چقدر تلاش کردیم چه روزها و شب‌هایی که جلسه‌ گذاشتیم، تحقیق کردیم، بحث کردیم که کلاس آموزشی برگزار کنیم یا نه؟ آیا خطری کادر آموزش و فراگیران غواصی را تهدید می‌کند یا نه؟ اما صادقانه باید بگوییم که از اعتماد شما ممنونیم، حمایت‌ها و انرژی‌های خوب شما همراهان همیشگی باعث شد تا تمام خستگی اون روزها از تن همه تیم آموزشی جزیره سفید آرامش بیرون برود و الان که برای شما می‌نویسم، ششمین دوره‌ی آموزش غواصی CMAS هم برگزار کردیم و باز هم با استقبال زیاد شما همراهان در حال آماده شدن و تدارکات برای هفتمین دوره و شاید آخرین دوره آموزش غواصی سال ۱۳۹۹ هستیم. امیدوارم روزی برسد که تمام مردم به‌صورت علمی و با دانش روز و در نهایت آرامش، دنیای زیر آب را تجربه کنند.

آموزش غواصی کیش

آموزش مبتدی غواصی

این دوره‌ها از ۲۸ دی تا ۱۰ بهمن ماه در جزیره کیش و کلوپ مارینا پارک در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد که 11 نفر خانم ۱۰ نفر آقا در کلاس‌های مختلف آموزش غواصی حضور داشتند. برای رعایت نکات بهداشتی کلاس‌ها با تعداد کم در تاریخ‌های مجزا برگزار ‌شد.

تعداد ۵ نفر آقا در دوره‌ی آموزش غواصی یک ستاره، تعداد ۶ نفر خانم و ۳ نفر آقا در دوره‌ی آموزش غواصی دو ستاره، تعداد ۲ نفر آقا و ۵ نفر خانم در دوره سه ستاره غواصی شرکت کردند. 

آموزش پیشرفته غواصی

دوره آموزش غواصی

مربیان این دوره در بخش خانم‌ها غنچه گل‌بافیان مدرس ارشد و مهناز کریمی و در بخش آقایان بابک خورسند مدرس ارشد و مهدی محمودی بودند که 7 نفر از بانوان و 9 نفر از آقایان موفق به دریافت مدرک بین‌المللی CMAS شدند. 

برای بخش تئوری، مربیان دوره هر روز کلیه شرکت کنندگان را قبل از ورود به کلاس و حضور در کلوپ غواصی با دستگاه اکسیمتر میزان اکسیژن بدنشان و همچنین با دستگاه تب سنج، دمای بدنشان را چک می‌کردند و بعد از چکاپ‌های اولیه اجازه ورود به کلاس به فراگیران داده می‌شد. کلیه فراگیران ملزم به رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و ضد عفونی دست‌های خود در زمان کلاس آموزش بودند. در بخش عملی هم به هر فراگیر یک ست کامل تجهیزات غواصی ضدعفونی شده داده می‌شد و بعد از پایان غواصی فراگیران موظف به ضدعفونی کردن مجدد تجهیزات به مدت یک ربع و بعد شستشو و تحویل آن به مسئول کلوپ بودند. 

آموزش تئوری غواصی

و این بار هم مثل هر ماه سوپرایز تولد داشتیم. مدرسان جزیره سفید آرامش هر ماه هنرجویانی که تولد آن‌ها در دوره‌ی آموزشی هست را سوپزایر می‌کنند و دی ماه هم نوبت مهدی مبارک‌آباد بود.

بیشتر بخوانید: چگونه باید لاگ بوک غواصی خودم را بنویسم؟

آموزش تئوری غواصی

وحید موقوفه‌ای

کارشناس تولید محتوای مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت جزیره سفید آرامش مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

1399/11/16   وحید موقوفه‌ای

بحث و تبادل نظر
مریم
1403/03/01 10:20
این کرونا چه کرد با همه
پاسخ...
متین سعیدی
1403/03/01 10:32
درود، متاسفانه بله خیلی همه را اذییت کرد.
پناهی
1403/03/01 10:03
ان دوره هم غواصی بود هم دن؟
پاسخ...
متین سعیدی
1403/03/01 10:36
درود، بله هم در این دوره غواصی بوده هم کلاس دن.
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن