آموزش شنای VIP

تفاوت و مزیت آموزش شنا عادی با VIP

تفاوت و مزیت آموزش شنا عادی با VIP

1400/12/23   خورسند

جزیره سفید آرامش از ابتدای شروع آموزش شنا، در تلاش بوده تا بالاترین کیفیت آموزش و با مربیان دلسوز و با سابقه با شرایط ویژه به دور از آسیب‌های ورزشی خدمات آموزشی را ارائه دهد.


دوره‌های آموزش شنای جزیره سفید آرامش از ابتدا بصورت تضمینی (برای هنرجویان در شرایط استاندارد) برگزار شد.  البته تضمین به این معنی است که ما توانایی و کار مربی خود را تضمین می‌کنیم.برای رفاه بیشتر و آرامش خاطر شناگرهای عزیز تصمیم گرفتیم تا سه جلسه غیبت هماهنگ شده با بخش آموزش و مربی را در نظر بگیریم و از تعداد جلسات آموزش شنا کسر نکنیم. علاوه بر آن مربی‌ها در طی جلسات آموزشی هر جلسه را با شناگرها داخل آب و همراه شناگرها باشند.
این شرایط متفاوت موجب شد تا کلاس‌های آموزش شنای ما نیز متفاوت برگزار شود. با توجه این موارد شاید قیمت کلاس‌ها هم کمی متفاوت‌تر بود....

اما جزیره سفید آرامش هر ساله از بدو تاسیس تاکنون اول فروردین ماه، برانامه‌های جدید خود را برای پیشرفت و ارتقای مجموعه و همچنین حال خوب هنرجو‌ها، اعلام می‌کند.
از اول سال 1401 آموزش شنا  به دو صورت عادی و VIP  ارائه خواهد شد. این تصمیم را تیم آموزش برای پیشرفت هنرجویان عزیز گرفتند تا همه‌ی علاقه‌مندان با هر بودجه ای بتوانند در دوره‌های آموزش شنای جزیره سفید آرامش شرکت کنند.

تفاوت دوره‌های آموزش شنای عادی با آموزش شنای VIP

دوره VIP

دوره‌های VIP شامل آموزش گروهی (تا ۵ نفر)، خصوصی دو نفره و خصوصی تک نفره می‌باشد. هر ترم ۱۰ جلسه است و زمان آموزش در کلاس نیز ۱:۳۰ می‌باشد. آموزش بصورت تضمینی بوده است به این معنی که اگر شناگر فیزیک جسمی و روحیه نرمالی داسته باشد و ترس از آب نداشته باشد، طی 10 جلسه یک شنا را آموزش ببیند. در طی دوره تا ۳ جلسه غیبت (از پیش هماهنگ شده)، اعمال نمی‌گردد. همچنین در این دوره‌ها، مربی هر جلسه با هنرجو داخل آب تمرین و تدریس می‌کند؛ هم برای آموزش و هم برای تمرینات مربیان خانم به غیر از زمان قاعدگی داخل آب هستند.
برای هنرجویان زیر ۱۲ سال نیز از طرف مجموعه مدرک داخلی صادر می‌گردد.

 

نوع کلاس هزینه آموزش
گروهی VIP 1/000/000 تومان
خصوصی دو نفره VIP 1/500/000 تومان
خصوصی تک نفره VIP 1/700/000 تومان

 

دوره‌های عادی
دوره‌های عادی شامل آموزش گروهی (تا ۵ نفر)، خصوصی دو نفره و خصوصی تک نفره می‌باشد. هر ترم ۱۰ جلسه است و زمان آموزش در کلاس نیز ۱:۳۰ می‌باشد. در دوره‌های غیبت در کلاس‌های آموزشی اعمال می‌شود. همچنین مربی لزوما هر جلسه داخل آب نمی‌رود و برای تمرینات، از بیرون آب هنرجو را تمرین می‌دهد.

 

نوع کلاس هزینه آموزش
گروهی عادی 850/000 تومان
خصوصی دو نفره عادی 1/100/000 تومان
خصوصی تک نفره عادی 1/300/000 تومان

 

بسته‌های آموزشی شنا مبتدی تا مربیگری

برای عزیزان هدفمند و علاقمند به رشته ورزشی شنا هم بسته‌های آموزشی طراحی کردیم و عزیزانی که از ابتدا قصد دارند شنا را ادامه بدهند و تمامی دوره‌هی آموزشی را بگذرانند، بسته کامل مبتدی تا مربیگری را در نظر گرفتیم که شامل ۴ دوره آموزشی (کرال سینه، کرال پشت، قورباغه، پروانه) و ۲ دوره‌ی آموزش اصلاح تکنیک می‌باشد.
این بسته طوری برنامه ریزی شده است که برای هنرجوها صرفه اقتصادی داشته باشد و متقاضی می‌تواند تمامی دوره‌های شنا را با تخفیف بگذراند. همچنین شما می‌توانید بسته آموزشی را بصورت اقساط هم پرداخت کنید. در صورت پرداخت نقدی کل هزینه‌ی آموزش شامل ۱۰٪ تخفیف می‌شود و در صورت پرداخت اقساط، کل هزینه‌ی آموزش شامل ۵٪ تخفیف می‌شود.


توجه داشته باشید که تمام دوره‌های بسته آموزشی به صورت VIP می‌باشد.

 

نوع کلاس آموزشی هزینه بسته بدون تخفیف هزینه بسته با تخفیف 5% اقساط هزینه بسته با تخفیف 10% نقدی
بسته آموزش خصوصی دو نفزه 9/000/000 تومان 8/5500/000 تومان 8/100/000 تومان
بسته آموزش خصوصی تک نفره 10/200/000 تومان 9/690/000 تومان 9/180/000 تومان

 

پس تفاوت دوره‌های آموزش شنای عادی و VIP چیست!
در دوره‌های VIP، آموزش بصورت تضمینی می‌باشد. در دوره‌های VIP تا ۳ جلسه غیبت، از جلسات آموزش شما کسر نمی‌شود. اما در دوره‌های عادی هر جلسه غیبت از جلسات آکورشی کسر می‌شود. در دوره‌های VIP، مربی هر جلسه با شما داخل آب می‌باشد، اما در دوره‌های عادی الزاما مربی هر جلسه داخل آب نیست.
همچنین در کلاس‌های گروهی VIP بعد از ثبت نام شما، کلاس با ۳ نفر شروع می‌شود اما در کلاس‌های گروهی عادی، کلاس حتما با ۵ نفر آغاز می‌شود و شناگر باید تا تکمیل ظرفیت، منتظر شروع باشد.

 

بابک خورسند

مدیر فروش و مجری تور‌های مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

 

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت جزیره سفید آرامش مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

1400/12/23   خورسند

از اینستاگرام ما