در کیش

دوره آموزش بین‌المللی غواصی خرداد 1401

دوره آموزش بین‌المللی غواصی خرداد 1401

شما هم امتیاز بدهید!
1401/03/22   خورسند

کلاس‌های آموزشی در بخش‌های یک‌ستاره با حضور 4 خانم و 4 آقا، دوستاره با حضور 2 آقا در دو بخش تئوری و عملی در جزیره کیش و کلوپ مارین دریای تابان کیش برگزار شد. برای بخش تئوری، مربیان دوره هر روز 8 ساعت دروس مرتبط به غواصی به همراه فیلم و اسلایدهای آموزشی را تدریس می‌کردند. هنوز هم در مدرسه ما کلیه فراگیران ملزم به رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و ضد عفونی دست‌های خود در زمان کلاس آموزش بودند. در بخش عملی هم به هر فراگیر یک ست کامل تجهیزات غواصی ضدعفونی شده داده شد و بعد از پایان غواصی فراگیران موظف به ضدعفونی کردن تجهیزات به مدت یک ربع و بعد شستشو و تحویل آن به مسئول کلوپ بودند. در پایان دوره از تمام فراگیران امتحان کتبی گرفته شد و تمام آن‌ها موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی CMAS شدند.

روز اول کلاس معارفه و تکمیل مدارک بود مانند همه دوره‌ها هنرجویان باید با مدارک کامل در کلاس حضور پیدا کنند. روز دوم کلاس تئوری و برنامه تمرین مهارت‌ها در استخر را داشتیم، بعد از کمی استراحت بچه‌ها از ساجل  وارد دریا شدند و اولین غواصی خود را در به صورت ساجل به دریا انجام دادند. روز دوم دو غواصی در دریا داشتیم و بعد از ناهار و کمی استراحت همه در کلاس تئوری جضور پیدا کردند و در روز سوم تمام شرکت کننده‌ها به عمق 18 متری و 15 متری رفتند و با این دوره خداحخافظی کردند. بعد از ظهر روز سوم هم مطابق هر روز بعد از ناهار و استراحت کلاس تئوری برگزار شد و در نهایت روز چهارم هم امتحان تئوری گرفته شد و متاسفانه این دوره تمام شرکت کننده‌ها با شیطنت زیاد موفق به تقلب شدند که در پایان جلسه و اعلام نتیحه آزمون همه مردود اعلام شدند و با یک روز زمان مجدد در روز پنجم آزمون مجدد برگزار شد و در این آزمون شرکت کننده‌ها نمره قبولی را دریافت کردند.

مثل همیشه در روز آخر دورهمی و یک شب زنده داری طولانی داشتیم. بچه‌ها همه با هم برای دوره‌های بعدی برنامه ریزی کردند که همه هم تیم باشند. قرار شد تمام بچه ها برای شهریور در جشنواره تابستانی جزیره سفید آرامش شرکت کنند.

به یاد داشته باشید غواصی را استاندارد و ایمن تجربه کنید تا بتوانید در سنین بالاتر هم غواصی کنید و از شگفتی‌های زیر آب بهره‌مند شوید. شما می‌توانید تجهیزات غواصی خود را از جزیره‌ سفید آرامش با گارانتی و ضمانت خریداری کنید. مربیان غواصی مجموعه جزیره‌ سفید آرامش از کادری جوان، توانمند و متخصص تشکیل شده و با استاندارد‌های روز در غواصی پیشرو و همگام هستند. تیم ما شبانه روز قادر به پاسخگویی سؤالات شما و مشاوره در امور پروژه‌های غواصی است.

 

بیشتر بخوانید: اصطلاحات رایج در غواصی

بابک خورسند

مدیر داخلی مدرسه غواصی جزیره سفید آرامش

 

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت جزیره سفید آرامش مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

1401/03/22   خورسند

بحث و تبادل نظر
نظرات تعداد کاراکترهای باقی مانده: 300
رد کردن